ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ ПОЛТАВЩИНИ

У зв’язку зі значним зростанням захворюваності на COVID-19 в області  має місце велике перенавантаження вірусологічної лабораторії ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» матеріалами для проведення ПЛР-тестування.

Тому, тимчасово, надання платних послуг щодо проведення установою ПЛР-тестування на COVID-19 припиняється  до стабілізації ситуації.

Щоб не виникло потреби у лабораторному тестуванні, дотримуйтесь вимог “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19!

“Жовтий” рівень встановлено у містах Полтава, Миргород, Диканському, Котелевському, Миргородському, Новосанжарському, Полтавському, Решетилівському та Шишацькому районах Полтавської області.

Рекомендуємо обмежити спілкування у закритих приміщеннях та поїздки у громадському транспорті без нагальної потреби, дотримуватися соціального дистанціювання, особистої гігієни та етикету кашлю. Використовуйте  маски у громадських  місцях та антисептики.

Якщо ми всі разом не будемо цього робити, то знову опинимося  у “червоній” зоні з посиленими карантинними вимогами.

Щоб зупинити епідемію COVID-19 будьте відповідальними, подавайте  позитивний приклад щодо дотримання вимог карантину вашим дітям, рідним, близьким, колегам!

Будьте здорові!

КП “Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради”

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × 1 =