ЗАСІДАННЯ КОМАНДИ ПРОЄКТУ З РОЗБУДОВИ СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ОБЛАСТІ

Нещодавно в КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради» відбулася робоча зустріч команди  проєкту з розбудови системи громадського здоров’я Полтавщини.  

Проєкт реалізується у рамках програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я».

Під час зустрічі в.о. директора КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласонї ради» Ніна Дурдикулиєва розповіла про підсумки робочої зустрічі переможців конкурсу з розбудови регіональних центрів громадського здоров’я України.

Зокрема, було розглянуто стратегію розвитку системи громадського здоров’я в 2020 році, формування плану переходу на регіональному рівні та інтеграції установ в сфері громадського здоров’я в 2020 році.

Учасники зустрічі обговорили основні питання щодо реалізації проєкту в Полтавській області: своєчасного виконання робочого плану та індикаторів ефективності виконання проєкту та окремі питання юридичного супроводу.

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 − 3 =