ЗАПРОШУЄМО ПОЛТАВЦІВ НА ФЕСТИВАЛЬ

Комунальне підприємство «Полтавський обласний центр громадського здоров’я», як один із партнерів проведення шостого урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста-2021», у рамках фестивалю проведе квести для учнівської та студентської молоді «Зроби плакат «Кидай курити» та «Тарілка здорового харчування – що ти про це знаєш?». У п’ятницю, 10 вересня, о 14 годині на Театральній площі обласного центру юні полтавці зможуть отримати нові знання про здоровий спосіб життя без шкідливих звичок та продуктів. Це допоможе формувати здорові звички у майбутньому.

Цьогорічний меседж фестивалю, що пройде у Полтавській територіальній громаді із 8 по 11 вересня, – «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО».

Головна мета цього заходу – залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення міста і громади. Місце проведення – Театральна площа обласного центру та інші локації.

Протягом 4 днів на учасників фестивалю, молодь, активістів, представників бізнесу і міської влади чекають цікаві заняття та теми для обговорень – у ході близько сотні заходів, організованих Полтавською міською радою за підтримки проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що фінансується урядами Німеччини та Швейцарії.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five × two =