ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНИЙ ONLINE-МАРАФОН ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ «ECOPSYHELP»

В умовах поширення пандемії COVID-19 та пов’язаних із нею нових викликів у сфері психічного здоров’я та благополуччя особистості Українська асоціація екологічної психологічної допомоги у співпраці з психологами Ізраїльської коаліції з травми (ITC) та Громадського центру профілактики стресу (CSPC, Ізраїль), психологами Центру психічного здоров’я КП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги ПОР» проводять марафон психологічної допомоги «EcoPsyHelp» в рамках «ECOPSYFORUM-2021». Його метою є надання психологічної допомоги в режимі онлайн медичним працівникам, людям, які перехворіли на COVID -19 та потребують психологічного відновлення після хвороби, для спеціалістів у сфері психологічної допомоги та здобувачів психологічної освіти та інших зацікавлених осіб.

Медичні працівники, на додаток до емоційних стресів, стискаються ще з підвищеними ризиками зараження, екстремальними навантаженнями, практикою, яка може відрізнятися від звичної в рази. Для підтримки людей, які перші зустрічаються з викликами пандемії, вже зараз створюються та впроваджуються на постійній основі ефективні методи відновлення неперервності життя в умовах пандемії та створення умов для обов’язкового задоволення їх професійних та особистісних потреб. Це дозволить медичним працівникам залишатися ефективними, працювати за межами «звичного професійного досвіду».    

Вирішити ці запити учасники online – марафону зможуть вже 05.06.2021 з 10.00 -18.30

УМОВИ, РЕЄСТРАЦІЯ НА «ECOPSYHELP»

Безкоштовна участь у заходах online-марафону за умови попередньої реєстрації до 04.06.2021 року включно.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/KD3RikW7nUnFbmybA

На електронну адресу, вказану Вами при реєстрації, надійде лист-підтвердження з інформацією щодо участі в online-марафоніта докладною програмою заходу.

КОНТАКТИ ОРГАНІЗАТОРІВ «ECOPSYHELP»

+38 (097) 772-32-21    +38 (095) 460-96-95 (Viber, Telegram)

+38 (097) 226-16-94      +38 (099) 564-99-16

E-mail: ecopsyforum@gmail.com

QR CodeПриєднуйтеся до нас в соцмережах і отримуйте актуальну інформацію про подію:

www.facebook.com/ecopsyforum

https://t.me/ECOPSYFORUM2021

www.facebook.com/uaepf

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × five =