ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА COVID-19 В УМОВАХ ПОМ’ЯКШЕННЯ КАРАНТИНУ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ!

Нагадуємо мешканцям Полтавщини, що з початку пандемії в нашій області на COVID-19 захворіло 533 людини. Незважаючи на зусилля медиків, 15 пацієнтів померло. Ще не одужали, продовжуючи лікування, 130 осіб.

Лише за останню добу – з 13-го на 14-те серпня, в області зареєстровано 17 лабораторно підтверджених випадків захворювання.

Серед цих випадків 11 людей прибули з інших регіонів, – з міст Одеса, Трускавець, Рівне, населених пунктів Тернопільської, Луганської, Івано-Франківської та Харківської областей. Ці регіони повністю або частково віднесені до «червоної» та «помаранчевої» зон, до того ж рівень захворюваності в цих областях продовжує зростати.

На даний час Полтавщина за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 відноситься до «зеленої» зони адаптивного карантину завдяки загальним зусиллям влади, медиків, працівників підприємств та окремих громадян.

У той же час,  приріст нових випадків реєстрації хвороби COVID-19 у державі за останні 14 днів, порівняно з попередніми двома тижнями становить більш як 30 відсотків.

Як бачимо міграція людей по Україні та за кордон, а також розслаблення щодо виконання карантинних вимог,  сприяє розповсюдженню коронавірусної хвороби і призводить до зростання захворюваності й в нашій області.  

Збільшення кількості захворювань може призвести до посилення вимог карантину та переведення області із «зеленої зони» адаптивного карантину у «помаранчеву» або навіть «червону» з жорсткими обмеженнями.

Щоб цього не сталося, звертаємось до всіх мешканців області: COVID-19 не «відпочиває», а чатує на кожного безтурботного мешканця, щоб взяти його у свій «полон».

Щоб зберегти своє здоров’я та здоров’я своїх дітей, рідних, друзів, колег, будьте обачними та виконуйте прості правила карантину:

  •  Утримайтесь від подорожей без особливої потреби, відвідування курортних областей та багатолюдних заходів!
  • Продовжуйте правильно користуватися захисними медичними масками у місцях скупчення людей (транспорт, магазини, заклади культури) та при контакті з людьми, які повернулися з-за кордону або інших регіонів!
  • Дотримуйтеся соціального дистанціювання 1,5 м!
  • Часто мийте руки та користуйтеся антисептиками!
  • Проводьте вологе прибирання та дезінфекцію з провітрюванням приміщень!

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eight + sixteen =