ЯКЩО ВИ ДОСІ НЕ ПІДПИСАЛИ ДЕКЛАРАЦІЮ…

Підписати декларацію із сімейним лікарем варто було ще вчора. Але якщо ви досі цього не зробили, то зараз, у період пандемії, це вкрай важливо.
Пам’ятайте, що саме ваш сімейний лікар зможе допомогти вам — він забезпечує тривалу опіку за вашим здоров’ям у всі періоди життя. Окрім того, сімейний лікар — це перепустка для отримання безоплатних медичних послуг у комунальних і деяких приватних закладах. А також до безоплатного тестування на COVID-19 та вакцинації. Сімейний лікар може бути вашим супергероєм, тільки дайте йому цю суперсилу.

А для цього зробіть 3 кроки.

1 крок. Оберіть свого лікаря.
Це можна зробити в сервісі https://helsi.me/. Перевірте, чи цей лікар ще не заключив максимально можливу кількість декларацій https://cutt.ly/mxRfQqo

2 крок. Внесіть свої дані на сайті сервісу Helsi у реєстраційну форму.
Або зверніться в медзаклад, щоби ваші дані внесли в систему «Електронне здоров‘я». Із собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон.

3 крок. Підпишіть декларацію.
Можна записатися на прийом до лікаря або звернутися до реєстратури. Уповноважена особа медзакладу роздрукує із системи «Електронне здоров‘я» два примірники декларації для перевірки, один із яких — ваш. Перевірте та підпишіть їх. Корисні посилання ось тут:
https://cutt.ly/3xQEqeR
https://cutt.ly/txRkSlz

#ПрямуємоРазом
#MovingForwardTogether
#ЛюдяністьВзаємодопомога
#Зроби_тест_зупини_пандемію_COVID19

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

six − two =