VODAFONE, КИЇВСТАР ТА LIFECELL НАДАЛИ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО ІНТЕРНЕТУ МЕДИКАМ, ЩО ВАКЦИНУЮТЬ ПРОТИ COVID-19

Оператори мобільного зв’язку Vodafone Ukraine,  Kyivstar та lifecell надали безкоштовний доступ до інтернету та здійснення голосових дзвінків медикам та координаторам, залученим до імунізації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Під час імунізації медики вносять записи про щеплення пацієнтів до електронної системи охорони здоров’я. Часто мобільним бригадам з імунізації доводиться виїжджати у місця, де немає стаціонарного доступу до інтернету або зв’язку. Тому забезпечення потужним мобільним інтернетом є важливою підтримкою.

Для проведення вакцинації проти COVID-19 на сьогодні навчено близько 270 мобільних бригад. Вони отримали доступ до безкоштовних послуг інтернету.

Вакцинація в Україні відбувається поетапно. Усього відповідно до Дорожньої карти передбачено 5 етапів проведення вакцинації. Зараз одночасно тривають перший та другий етапи.

Вакцинація проти COVID-19 дозволить українцям захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя. Усі вакцини — безпечні й ефективно формують імунітет. Щеплення — добровільні й безоплатні.

Детальніше про вакцинацію від COVID-19 ви можете дізнатися за посиланням: vaccination.covid19.gov.ua

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

ten − 9 =