ВІКТОРІЯ ЛОБАНОВА: «ВАКЦИНИ ЗАХИЩАЮТЬ»

«Календар профілактичних щеплень України виглядає наступним чином, – нагадує медичний директор КП «Полтавський районний центр ПМСД» Вікторія Лобанова з нагоди Європейського тижня імунізації. –  Перші два щеплення дітям проводяться в пологовому будинку. В першу добу – для профілактики гепатиту В, на 3-5 добу вакцина БЦЖ для профілактики туберкульозу.  

Наступні щеплення проводяться дітям в амбулаторно-поліклінічних умовах. У 2, 4 та 6 місяців проводиться вакцинація дітей від таких захворювань:  дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт, гепатит В та Хіб-інфекція. В однорічному віці дітей щеплюють вакциною КПК для профілактики кору, краснухи та паротиту і проводять ревакцинацію вакциною Хіб. У 18 місяців дітей ревакцинують вакцинами АКДП (проти дифтерії, кашлюку, правцю) +  поліомієліт.

В 6 років проводиться вакцинація КПК (кір, краснуха, паротит) та АДП (дифтерія, правець).  У 14 років необхідно проводити повторну ревакцинацію проти поліомієліту.  У 16, 26 та кожні наступні 10 років дорослі повинні щеплюватися вакциною проти дифтерії та правця (АДП-М).  

Подбайте про здоров’я своєї родини. Вкотре наголошую: вакцини – захищають!».

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two × 5 =