ВІДВІДУВАЧІ АПТЕК КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ ДОТРИМУЮТЬСЯ

Як показало відвідування кількох аптек, розташованих по вулиці Соборності в обласному центрі, полтавці до карантинних вимог звикли і жодних інцидентів із цього приводу вже давно немає. Черга формується перед входом, більш як по одному відвідувачу до каси люди не підходять. Всі – у масках. Якщо комусь і доводиться про них нагадувати, то прохання провізорів виконуються без заперечень.

На дверях більшості аптек – вивіски «У нас є все». Це означає, що в асортименті є і маски, і рукавички, і дезінфікуючі засоби. Ціни – різні. Маски коштують від 18 до 25 гривень за штуку, пара нестерильних рукавичок – близько 7 гривень. Гелі та дезрозчини є різні як за об’ємом, так і за ціною. Для обробки рук відвідувачів в аптеках облаштовані дезінфікатори.

Лише один аптечний заклад на Соборності зустрів нас написом на дверях «Масок немає». Заступник директора цієї аптечної мережі пояснила, що досі такі засоби захисту закуповувалися у перевіреного потужного виробника. У зв’язку з поширенням коронавірусу виник певний дефіцит захисних масок, а придбавати їх у незнайомих фірм-одноденок поки адміністрація мережі не ризикує. Партія масок від постійного постачальника очікується незабаром.  

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five × five =