ВАЛЕНТИНА ДУМЕНКО: «ВАКЦИНИ В ОБЛАСТІ Є У ДОСТАТНІЙ КІЛЬКОСТІ»

З нагоди Європейського тижня імунізації завідувач обласного центру дитячої імунології КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради» Валентина Думенко пояснює: «Вакцини в Полтавській області є в достатній кількості. Для профілактики туберкульозу наявна вакцина БЦЖ виробництва Болгарії. Вакцина АКДП, АДП,  АДП-М для профілактики дифтерії, правцю, кашлюку виробництва Індії використовується для дітей і дорослих.

Для профілактики поліомієліту в області наявні вакцини французьких та бельгійських виробників. Дітям до 5 років щеплення проти гемофільної інфекції проводяться вакциною індійського виробництва. Для профілактики кору, краснухи, епідемічного паротиту дітям в 1 і 6 років використовують комплексну вакцину «Пріорикс» виробництва Бельгії.

Проти гепатиту В вакцинацію проводять вакциною «Еувакс» корейського виробництва. Згідно з рішенням оперативного штабу МОЗ України щеплення від гепатиту В у Полтавській області проводять не лише дітям, а й дорослим».

Вакцини працюють для всіх. Для проведення вакцинації слід звернутися до свого сімейного лікаря або педіатра, щоб визначити дату та час проведення щеплення. Бережіть здоров’я!  Вакцини рятують життя!

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four + 9 =