«УВАЖНО СЛІДКУЮ, ЩОБ НА МОМЕНТ ЩЕПЛЕННЯ ВДОМА ВСІ БУЛИ ЗДОРОВІ»

Полтавка Тетяна Величко, мама двох синів, у «день здорової дитини» із молодшим сином відвідала кабінет профілактичних щеплень в амбулаторії ЗПСМ №9 ЦПМСД №2, що по вулиці Нікітченка, 2.  Цього дня 4-місячний Владислав пройшов другу планову вакцинацію АКДП та поліомієліту.

Чи не лякає молоду родину вакцинація малюка в період пандемії? Із цим запитанням звернулися до мами хлопчика.

«Жодних сумнівів щодо доцільності вакцинації у нашій родині не було ніколи. Старший син – уже школяр. Із ним усе це успішно пройшли, – розповідає Тетяна, –  усі щеплення отримали вчасно, згідно з Національним календарем щеплень.

Тетяна Величко із сином у кабінеті щеплень

Та через коронавірусну інфекцію із приводу щеплень молодшого спочатку задумалися, чи не варто їх відтермінувати до більш сприятливого часу. Але пандемія триває вже другий рік і невідомо, на скільки ще вона розтягнеться. Тому прийняли рішення і молодшого сина вакцинувати вчасно. Адже якщо всі батьки вирішать відкласти цю процедуру, можливий сплеск інфекційних хвороб. І тоді боятимемося вже не тільки ковіду. Це буде реальна звагроза для життя і здоров’я дітей.

Звісно, кожного разу, коли сюди збираємося, є певна тривога. Але я уважно слідкую, щоб на момент щеплення вдома всі були здорові, щоб ні в кого не було навіть нежитю. У поліклініку ідемо разом із чоловіком. Поки я тут під кабінетом з’ясовую, чи немає черги, чи не треба зачекати, тато з сином гуляють на вулиці. Кличу їх всередину в останній момент і зазвичай усе проходимо з Владиславчиком дуже швидко. Так плануємо й надалі”, – говорить Тетяна Величко.

Настрою хлопчикові ця процедура майже не зіпсувала – лише закректав невдоволено у момент уколу. Бо час для щеплення заздалегідь узгодили зручний: дитина встигла добре поспати, поїсти. Тож заклад мама і син покидають усміхнені.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × two =