УВАГА! ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ У “ЖОВТІЙ” ЗОНІ

У зв’язку із зростанням показника захворюваності на COVID-19 більше встановленого порогу 40,0 на 100 тис. населення  (загальна кількість випадків COVID-19  за останні 7 днів) міста Полтава та Миргород, Диканський, Котелевський, Миргородський, Новосанжарський, Полтавський, Решетилівський та Шишацький райони Полтавської області з 28.09.2020 року переведено у “жовту” зону адаптивного карантину.

Показник захворюваності  по Полтавській області становить 44,05 на 100 тис. населення, по м. Полтаві – 104,15. Показник захворюваності 104,15 у Полтаві свідчить про те, що обласний центр стоїть на порозі «помаранчевої» зони. Ця межа починається при показнику в 120. При таких темпах зростання захворюваності це може статися протягом кількох днів!

Відповідно до постанови КМУ від 12.08.2020 р. № 712, яка діє із 14.08.2020 р. у “жовтій” зоні додатково до вимог зеленої зони забороняється:

  • відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово;
  • діяльність хостелів;
  • робота після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • проведення масових заходів в закладах громадського харчування у кількості більш як 20 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів.

Нагадуємо вимоги “зеленої” зони:

  • у громадських будівлях та транспорті користуватися масками;
  • при проведенні масових заходів передбачати 5 квадратних метрів на 1 людину;
  • забезпечити наповнюваність кінотеатрів, концертних залів – не більше 50% посадкових місць;
  • здійснювати перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць;
  • заборонено проведення дискотек, роботу нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля, а також проведення концертів (крім тих, що проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності).

Посилення обмежувальних заходів  і переведення частини Полтавської області до “жовтої” зони є наслідком ігнорування громадянами вимог карантину і невиконання елементарних заходів профілактики.

Звертаємось до всіх! Будьте відповідальними, дотримуйтесь вимог “жовтої” зони адаптивного карантину!

Використання масок, дотримання соціального дистанціювання, особистої гігієни, використання антисептиків – прості речі, які рятують від хвороби!

Ваша безпека та здоров’я у ваших руках!

Тому будьте відповідальними і будьте здорові!

КП “Полтавський обласний центр

громадського здоров’я Полтавської обласної ради”

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

11 − seven =