У ОБЛАСТІ ПЛАНУЄТЬСЯ ВІДКРИТТЯ ДОДАТКОВИХ 65 ПУНКТІВ ЩЕПЛЕННЯ

Полтавська область посідає друге місце в Україні за кількістю зроблених щеплень проти коронавірусної інфекції на 100 тисяч населення. Майже 111 тисяч мешканців Полтавщини отримали першу дозу вакцини проти коронавірусної хвороби, більш як 72,2 тисячі людей вакциновані повністю (станом на 12 липня).

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов закликав очільників районних державних адміністрацій та голів територіальних громад посилити роз’яснювальну роботу з вакцинації проти коронавірусної хвороби.

Від вашої роботи та авторитету залежать темпи вакцинації. У світі ситуація складна: Японія вкотре “зачиняється” через чергову хвилю COVID-19. Є вірогідність, що і нас це не омине. Давайте будемо посилювати роботу щодо вакцинації – аби потім не доводилося просити про послаблення карантину. Адже ми вдаватимемося до найсуворіших заходів, обмежень, щоб убезпечити область”, – наголосив Олег Синєгубов.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак провів детальний аналіз роботи кабінетів щеплень по районах і окремих територіальних громадах. Закликав працювати ці заклади без вихідних. Поставив у приклад роботу КП «ЦПМСД №3 Полтавської міської ради», де добре організована робота з населенням і, як наслідок, планові показники вакцинації проти COVID-19 перевиконуються.

Також Віктор Лисак одним із головних завдань Департаменту назвав відкриття найближчим часом ще 65 додаткових пунктів щеплення – проаналізувавши потреби територій у залежності від кількості населення; а також збільшення кількості мобільних бригад із вакцинації, посилення комунікаційної роботи на місцях.

 «Ми всі хочемо, щоб розвивалася економіка, щоб діти ходили до школи, навчалися студенти, щоб працювали ринки і транспорт. Тож давайте разом переконувати населення вакцинуватися», – наголосив директор Департаменту охорони здоров’я. Він також нагадав, що попри дію “зеленої зони”, найбільш дієвим способом протистояти COVID-19 є дотримання обмежень: дистанції, маскового режиму та гігієни рук. Особливо це важливо у місцях масового скупчення людей: транспорті, закладах торгівлі та під час проведення масових заходів.

Віктор Лисак зазначив, що дуже важливо збільшувати кількість обстежень пацієнтів на антигени.

Довідково: вакцинація проти коронавірусної хвороби в області проводиться також у п’яти Центрах масової вакцинації – у Полтаві, Кременчуці, Горішніх плавнях, Лубнах та Миргороді.

Наразі в області проведено  70803 щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac, 49964 щеплення – вакциною Comirnaty/Pfizer, 42998 – AstraZeneca (Covishield/SKBio).

КП “Полтавський обласний центр громадського здоров’я”

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

16 − 7 =