У МИРГОРОДІ ПОЧАЛИ ОЗОНУВАТИ АВТОМОБІЛІ ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ

Про це повідомила по телефону головний лікар станції ЕМД №4 у Миргороді Віталіна Романюк.

«16 квітня увечері ми вже озонували перший автомобіль екстреної медичної допомоги, – розповідає Віталіна Іванівна. – Процедура безпечна і зручна. В автомобіль заноситься прилад озонатор, працює там хвилин 15-20. Після цього ще хвилин 20 триває експозиція – знезараження. Потім вікна й двері відкриваються навстіж і ще через 30 хвилин транспортний засіб, абсолютно безпечний, знезаражений, з легким запахом озону в салоні готовий продовжувати роботу. Це дуже зручно і для закладу абсолютно безкоштовно. Витрати взяв на себе місцевий підприємець, власник автомийки «Автобаня «Парус» В’ячеслав Островко. Наш колектив дуже вдячний за можливість знезаражувати автомобілі екстреної допомоги в такий зручний спосіб», – пояснює головний лікар.

Окрему подяку колектив станції адресує депутату Верховної Ради Олегу Кулиничу за закуплені й надані медикам костюми, бахіли, щитки, маски, латексні рукавички, фартухи, безконтактні термометри й багато іншого.

Віталіна Романюк розповіла, що зараз у колективі з приводу коронавірусу жодної паніки немає: «Ми спокійно ходимо на роботу: знаємо накази, протоколи, вміємо їх виконувати, а головне – захищені на викликах і забезпечені засобами захисту на робочих місцях».

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 + nineteen =