У КРЕМЕНЧУЦІ ПІДОЗРА COVID-19 НЕ ПІДТВЕРДИЛАСЯ

Як повідомлялося в місцевих ЗМІ, 24 березня ввечері до інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька» госпіталізували двох жінок. Про це сьогодні на засіданні Кременчуцької міської ради повідомила заступник міського голови м. Кременчука Ольга Усанова:

«Вчора ввечері на телефон «103» звернулися 56-річна жінка та її 76-річна мати. Вони проживають в Кременчуці, але обслуговуються в центральній районній лікарні. Жінки скаржилися на температуру і заявили, що були в контакті з близьким родичом, який повернувся з Угорщини. Їх доставлено до інфекційного відділення лікарні. Симптомів, що в них коронавірус не виявлено. У них легкі симптоми ГРВІ. Але ці жінки госпіталізовані і перебуватимуть в лікарні, щоб не було розвитку хвороби», – заявила О. Усанова.

Жінок залишили в боксованих палатах під спостереженням, відповідно до медичного протоколу, їм буде зроблено експрес-тести.

Директор Департаменту Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак повідомив, що наразі на Полтавщині підозр зараження на коронавірус не зафіксовано.

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × five =