«ТИЖДЕНЬ МЕДСЕСТРИНСТВА» У ПОЛТАВСЬКОМУ БАЗОВОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

У рамках «Тижня медсестринства», приуроченого Міжнародному дню медичної сестри, у Полтавському базовому медичному фаховому коледжі відбулася конференція на тему: «Обробка рук – один із пріоритетних напрямків профілактики ВІЛ в умовах COVID-19». Її підготувала Світлана Опошнян.

Відбулося урочисте засідання гуртка професійного спрямування під керівництвом викладачів Полтавського базового медичного фахового коледжу Тамари Шкурби та Оксани Ніжніченко.

12 травня у актовій залі коледжу, із дотриманням карантинних обмежень жовтої зони, відбулися урочистості з нагоди Дня медичної сестри. З вітальним словом до викладачів та студентів звернулася директор коледжу, кандидат медичних наук Олена Синенко. Вона подякувала за любов до обраної професії, натхненну працю, побажала всім міцного здоров’я, творчої наснаги та успіхів. Студентам-переможцям науково-практичної конференції «Я – майбутній фахівець» директор коледжу вручила грамоти.  

Керівники академічних груп провели виховні години. Учасники Студентської ради спільно з заступником директора з виховної роботи, кандидатом психологічних наук Тетяною Чемісовою створили тематичні вітальні відеоролики.

Студенти І-ІІ курсів долучилися до конкурсу «Медсестринство очима студента».

У бібліотеці коледжу підготовлено тематичну виставку літератури, зокрема представлено збірку поезій студентів.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 − eleven =