ТЕСТ, ЩО РЯТУЄ ЖИТТЯ!

Не лише захисні маски знижують поширення коронавірусної інфекції, а й масове тестування та самоізоляція при виявленні позитивного результату!

Наразі доступні два типи тестування на коронавірус.

Перший тип – тестування, спрямовані на виявлення активної інфекції. Це ПЛР тести (для дослідження береться мазок з носа і рото глотки). ПЛР тести застосовують на початку захворювання і їхня чутливість найбільша у період між 7 і 14 днями після зараження. Також активну інфекцію визначають із допомогою антигенних тестів – їх використовують на ранніх стадіях захворювання. Таким чином виявляють у вірусі певний білок на основі зразка з носа або носоглотки. Їх перевагою є швидке та легке виконання: результат отримують вже за 15–30 хвилин.

Другий тип тестування – тести імуноферментного аналізу (ІФА) – має на меті виявлення ознак пост­інфекції. Це лабораторне дослідження крові з вени, яке виявляє імунну реакцію на вірус – рівень антитіл. Чим більше їх у крові, тим вищий імунітет до вірусу і тим нижчий ризик заразитися повторно.  Щоб уникнути похибок у результатах, рекомендується здавати кров натщесерце, а за два тижні до дослідження необхідно відмовитися від прийому антибіотиків та противірусних препаратів.

Детальніше за посиланням https://cutt.ly/okjorM

Зроби тест — зупини пандемію COVID-19

#ПрямуємоРазом 

#MovingForwardTogether 

#ЛюдяністьВзаємодопомога 

#Зроби_тест_зупини_пандемію_COVID19

ЦГЗ МОЗ УКраїни

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 × 2 =