СИТУАЦІЯ З COVID-19 В УКРАЇНІ НАПРУЖЕНА! НА ПОЛТАВЩИНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ 8 НОВИХ ВИПАДКІВ.

Протягом останніх трьох місяців кількість госпіталізованих з коронавірусною хворобою в Україні збільшилась майже втричі.

Не зважаючи на те, що Полтавщина нині перебуває у «зеленій карантинній зоні», продовжується реєстрація нових випадків захворювання.  

Станом на ранок 18 серпня в області зареєстровано 8 нових випадків (4 в м. Полтава, по 1-му в мм. Миргород, Кременчук, Полтавському та Диканському районах).

Усього на Полтавщині з початку пандемії зареєстровано 565 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Випадків підозри – 2538. У нашій області зареєстровано 15 випадків смерті хворих з підтвердженим діагнозом «COVID-19».

На сьогодні ще не одужали і продовжують лікування 145 осіб. 

Тому радимо не звертати увагу на фейки про COVID-19 та відкинути шкідливу безпечність!

Як рекомендує ВООЗ, Ви можете знизити шанси заразитися або поширити COVID-19, вживши декількох простих запобіжних заходів:

  • Регулярно і ретельно мийте руки. Чому? Миття рук з милом або використання ручного втирання на основі спирту вбиває віруси, які можуть бути на Ваших руках.
  • Носіть захисну медичну маску. Чому?  Не нехтуючи цим простим, але дієвим засобом індивідуального захисту, Ви убезпечите себе та оточуючих. Маска має затуляти рот і ніс. Замінюйте маски кожні 2-4 години або як тільки вона стала вологою.
  • Дотримуйтеся соціальної дистанції не менше 1 метра. Чому? Коли хтось кашляє, чхає або говорить, розпорошує невеликі крапельки рідини з носа чи рота, які можуть містити вірус. Якщо Ви занадто близько, то можете вдихнути крапельки, включаючи вірус COVID-19, якщо людина має захворювання.
  • Уникайте відвідування місць масового скупчення людей. Чому? Якщо люди збираються в натовпі, Ви, швидше за все, контактуєте з тим, хто має COVID-19, і Вам складніше дотримуватися фізичної відстані в 1 метр.
  • Не торкайтеся очей, носа та рота. Чому? Руки торкаються багатьох поверхонь і можуть підхопити віруси. Після зараження руки можуть перенести вірус на очі, ніс або рот. Звідти вірус може потрапити у Ваш організм і заразити Вас.
  • Переконайтесь, що Ви та оточуючі дотримуєтесь належної гігієни дихання: прикриваєте рот і ніс серветкою або тканиною, коли кашляєте або чхаєте. Потім слід негайно утилізувати використану тканину і вимити руки. Чому? Крапельки поширюють вірус. Дотримуючись належної гігієни дихання, Ви захищаєте оточуючих від вірусів, таких як застуда, грип та COVID-19.
  • Залишайтеся  вдома і самоізолюйтеся навіть при незначних симптомах, таких як кашель, головний біль, легка температура, поки Ви не одужаєте. Чому? Уникнення контакту з іншими захистить їх від можливих вірусів COVID-19 та інших вірусів.
  • Якщо у Вас лихоманка, кашель і утруднене дихання, зверніться до сімейного лікаря, по можливості зателефонуйте заздалегідь та дотримуйтесь його порад. Чому? Це допоможе швидше направити Вас до медичного закладу, захистити Вас і запобігти поширенню вірусів та інших інфекцій.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eighteen − 13 =