СТУДЕНТИ УМСА: АЛЬТЕРНАТИВИ ЩЕПЛЕННЯМ НЕМАЄ

Підвищити рівень вакцинації населення можна тільки шляхом усвідомлення кожного члена суспільства наслідків свого рішення. Медична спільнота повинна першою об’єднатися в боротьбі з антивакцинальними настроями. Бо лише колективна відповідальність здатна гарантувати безпеку для здоров’я тих людей, які мають протипоказання до вакцин.

21 квітня 2020 року в Українській медичній стоматологічній академії колектив кафедри гігієни, екології та охорони праці в галузі з нагоди Всесвітнього тижня імунізації організував і дистанційно провів виховний захід для студентів 2-3 курсів медичного факультету №1 під гаслом «Вакцинація – ефективний захід первинної профілактики».

Цього року тиждень імунізації в Україні триває з 21 по 26 квітня і має на меті привернути увагу світової спільноти до важливості колективних дій та відповідальності зі зміцнення громадського імунітету та імунітету кожної людини окремо.

Вакцинуючи себе, свою дитину, ми дбаємо не лише про свою родину, а й про тих, чиє життя та здоров’я залежить від рівня імунітету оточуючих.

Наразі альтернатив вакцинації з метою профілактики захворювання на відповідні інфекції немає.

Охоплення вакцинацією на рівні 95 відсотків населення країни дозволяє забезпечити повноцінний захист населення від спалахів та епідемій інфекційних хвороб, яким можна запобігти щепленнями. Це називається колективний імунітет.

На фото: викладачка кафедри гігієни та екології Оксана Четверикова зі студентами приєдналися до онлайн-флешмобу, присвяченого Тижню імунізації.

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × four =