СТУДЕНТИ МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ РОЗВІНЧУВАЛИ МІФИ ПРО ВІЛ/СНІД

У Полтавському базовому медичному фаховому коледжі з нагоди Всесвітнього дня  боротьби зі СНІДом, який світова спільнота відзначала 1 грудня, відбулося чимало тематичних заходів.

Керівник 211 групи Людмила Коростиленко провела відкриту виховну годину «Обери життя». Для подолання страхів щодо інфікування вірусом імунодефіциту людини особливу увагу студентів на цьому заході спрямували на шляхи його передачі, профілактику інфікування та розвінчування міфів навколо теми ВІЛ/СНІД.

Наталія Зінченко, керівник лекторію «Університет здоров’я» провела анкетування серед студентів «Що я знаю про ВІЛ/СНІД» та проаналізувала його результати.

Студенти лікувального та сестринського відділень переглянули відеоматеріали про ВІЛ/СНІД, активно обговорювали ризики, перестороги та міфи, що поширюються з приводу ВІЛ.

Студенти 321 групи Вікторія Гонтар, Катерина Ковалевська, Яна Литовченко, Анастасія Мазур та Павло Іванов підготували тематичні плакати «Наше життя – в наших руках».

Провідний бібліотекар коледжу Ірина Ковтун ознайомила студентів із виставкою літератури «СНІД – чума ХХІ століття».

Студенти коледжу долучилися до заходу «Життя без СНІДу: знати, щоб жити» на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського. Завідувач відділу обслуговування читачів Ніна Климко ознайомила студентів з експозицією та провела інформаційну годину у вигляді ділової гри.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × 1 =