ШАНУЄМО! ПАМ’ЯТАЄМО!

26 квітня –  День пам’яті Чорнобильської трагедії

Чи думали ми, що цьогоріч на долю нашого покоління, на долю наших дітей і онуків випаде лиха воєнна реальність?!

Кремль веде проти нашої держави війну, окупанти нищать усе, вбивають мирне населення, захоплюють нашу територію і загрожують об’єктам ядерної енергетики…

Батьківщина знову покликала на допомогу патріотів – як і 36 років тому, коли 26 квітня 1986 року трапилась найбільша техногенна катастрофа в історії людства. Ось і прийшла ще одна весна, ще один квітень, який приніс розруху і біль, але ми пам’ятаємо героїв, які заплатили за порятунок світу своїм найдорожчим життям і здоров’ям. Вічна і світла їм пам’ять…

Відлуння війни і біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчуватимуть на собі майбутні покоління, проте ми маємо зробити зараз все можливе, аби подібне надалі не повторилося. Сьогодні ваші діти, онуки і ви, шановні, наші ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, допомагаєте Україні вистояти і перемогти. Безмежна шана і доземний уклін вам. 

Адміністрація, колектив працівників КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради, Лубенська РО профспілки ПОЗУ пам’ятає і шанує своїх працівників закладів охорони здоров’я, які одними з перших в квітні 1986 році були відряджені на ліквідацію наслідків аварії. Те жахіття, яке відбувалося тоді, ви вистояли і перемогли.

Зараз війна… Це немов страшний сон, але це реальність і дійсність. Ми разом – сила, яку не здолати. Зичимо вам у цей нелегкий час миру, чистого і ясного неба, міцного здоров’я, добробуту та благополуччя, довгих років життя без проблем і хвороб!

Дякуємо вам за виконаний громадянський обов’язок, за мужність і відвагу, за стійкість та силу духу! Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Нехай для вас привітно сонце світить

Нехай не віють в душу холоди.

Хай жито на столі і Бог на небі

Вас повсякчас рятують від біди.

Раїса Сапа, інструктор із с/о роботи КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» ЛМР

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two × five =