РОБОЧИЙ ВІЗИТ ЗАДЛЯ ПОДАЛЬШОЇ СПІВПРАЦІ

Полтавщину з робочим візитом відвідала група представників підрозділу Медичних систем компанії ТОВ «Філіпс Україна» та ТОВ «АФС Медицинтехнік».

Під час робочої зустрічі з фахівцями Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації та лікувально-профілактичних закладів області  різних рівнів надання медичної допомоги було обговорено низку питань щодо особливих ініціатив, що заплановано до реалізації у сфері охорони здоров’я Полтавщини, стану та здобутків у трансформації медичної галузі.

Директор Департаменту Віктор Лисак ознайомив гостей: Дмитра Борзаницю, Юрая Павліка та Дмитра Лаврентія із особливостями діяльності галузі області протягом останніх років. Йшлося про поступові шляхи трансформації медицини області, створення 36-ти центрів первинної медико-санітарної допомоги як окремих юридичних осіб, особливостей розвитку їхньої діяльності та фінансування, розмежування з вторинною ланкою меддопомоги. Віктор Петрович зупинився на старті з квітня цього року пілотного Проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення в Полтавській області для вторинної меддопомоги, змін принципу фінансування.

 Він презентував візитерам програми щодо створення спроможної мережі, картування, розвитку телемедицини.

Полтавські фахівці, зокрема, порушили питання щодо необхідності розвитку госпітального сектору, створення мережі лікарень інтенсивного лікування в чотирьох госпітальних округах та відділення невідкладних станів КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського ПОР».

Після зустрічі полтавські фахівці ознайомили гостей з роботою центрального навчально-тренінгового центру, нейрохірургічного відділення, відділення інтервенційної радіології обласної лікарні, КУ «Полтавський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф», Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру.

Було намічено шляхи подальшої співпраці.

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two × five =