ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВІДКРИВ ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОВАСКУЛЯРНИЙ ЦЕНТР

1 вересня у Полтаві з робочим візитом перебував Президент України Володимир Зеленський. Він побував на відкритті КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради».

Центр оснащений сучасним обладнанням, що дасть змогу знизити смертність від серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань. Лікарі проводитимуть високотехнологічні оперативні втручання, зокрема, стентування, ангіографію та коронаграфію. Крім цього, плануються операції на відкритому серці.

На першому поверсі шестиповерхового корпусу буде поліклініка, приймальне відділення, кабінети комп’ютерної томографії та профільних лікарів. На 2-му – відділення функціональної діагностики: кабінети ЛФК, велоергометрії, електрокардіографії, довготривалого ЕКГ-контролю, стрес-ехокардії, ультразвукового дослідження, рентгенкабінет, конференцзал на 80 місць, кабінет телемедицини. 3, 4 та 5 поверхи – двомісні палати з окремими санвузлами. На 6-му поверсі розташовано 3 операційних, відділення кардіології з блоком реанімації інтенсивної терапії.

Глава держави наголосив, що «те, що я побачив, дійсно вражає. У багатьох лікарнях я був, бачив найсучасніші лікарні Європи, Америки, світу. Але жодного разу я не бачив державну лікарню чи центр такого рівня. Тут є все – і діагностика, і профілактика, реабілітація, хірургія на найвищому рівні. Найкраща техніка з професійним персоналом».

«Новий корпус кардіоцентру – один із наймасштабніших і найважливіших об’єктів будівництва на Полтавщині. Це справжній космодром у медичній галузі. Шість поверхів високоточного обладнання, три операційні, надсучасна реанімація. Тепер усе це доступне для жителів області. Ми розпочинаємо новий етап лікування серцево-судинних захворювань», – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

 «Перспектива медицини нашої області – це операції на відкритому серці. Для цього є пристосована операційна. Нині збираємо необхідну апаратуру. Спершу до кардіоцентру приїдуть фахівці, що виконуватимуть операції. Наразі в нас є брак у штаті серцево-судинних хірургів та анестезіологів, але протягом року ми вирішимо цю проблему», – відмітив керівник кардіоваскулярного центру Костянтин Вакуленко.

За кілька тижнів заклад розпочне прийом пацієнтів.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 + eleven =