Презентація “Індекс здоров’я. Україна”: як медреформа впливає на здоров’я мешканців Полтавщини

04 березня о 16:00 відбудеться прес-конференція, під час якої презентують дані всеукраїнського дослідження «Індекс Здоров’я. Україна – 2018: результати Полтавщини». Запрошуються представники ЗМІ і громадськості, відкрита акредитація

«Дослідження «Індекс здоров’я. Україна» є унікальним джерелом даних, адже вже три роки поспіль системно моніторить ставлення, досвід і поведінку користувачів медичної допомоги та тих, хто нею не користується. Ці дані показують, як втілення медреформи у різних регіонах позначається на громадянах, а також допомагають ухвалювати обґрунтовані рішення усім, хто відповідальний за зміни у сфері охорони здоров’я на національному та місцевому рівнях», – пояснює Вікторія Тимошевська, директор Програми «Громадське Здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Польовий етап дослідження проведено Київським міжнародним інститутом соціології у співпраці з Фондом «Соціальні індикатори» завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» протягом червня-липня 2018 р. Вибірка є випадковою та репрезентативною для дорослого (18 років та старше)  населення України в цілому та кожної з 24 областей України та м. Києва. У Донецькій та Луганській областях дослідженням охоплені лише території, підконтрольні Уряду України. У результаті польового етапу було зібрано 10 194 опитувальники й опитано принаймні 400 респондентів у кожній області. Опитувальник дослідження узгоджувався міжнародною Науковою радою проекту. У 2018 р. дослідження проводилося за підтримки Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Основні теми для обговорення:

• Наскільки жителі Полтавської області задоволені медичною допомогою?
• Скільки вони витрачають на ліки?
• Як ставляться до вакцинації?
• Чи підтримують реформу системи охорони здоров’я і чи відчувають, що вона відбувається?
• Як ці та інші показники області відрізняються від інших регіонів та середніх по Україні?
• Як змінилася ситуація в області, порівняно з 2016-м та 2017 роками?

Спікери:

Вікторія Тимошевська, директор Програми «Громадське Здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження»;

Тетяна Степурко, координатор дослідження, доцент Школи охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Місце: Premier Hotel Palazzo (вул. Гоголя, 33), конференц-зала «Гоголь» (2-й поверх)

Акредитація: Анна Карашівська, (095) 271 63 24, karashivska@irf.ua

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × 4 =