ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я В ГРОМАДАХ

Нещодавно представники КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради» зустрілися з керівництвом Горішньоплавнівської міської ОТГ та Пришибської ОТГ Кременчуцького району з метою визначення та реалізації подальших спільних заходів у сфері громадського здоров’я. І саме роль громад у цьому процесі є важливою.

Під час візитів фахівці обласного центру громадського здоров’я ознайомились з проведеними заходами з питань громадського здоров’я, що реалізуються в громадах. Так, в Горішньоплавнівській міській ОТГ зацікавило формування цілісного ставлення юнацтва, дітей та молоді до власного здоров’я, покращення їх фізичного розвитку, обізнаності з питань соціально небезпечних захворювань (туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркозалежності).

У Пришібській ОТГ заслуговує поширення на інші території досвід реалізації заходів, спрямованих на зменшення впливу на здоров’я факторів навколишнього середовища та будівництво закладів інфраструктури здоров’я.

Також було встановлено наявність політичної прихильності, спроможності та можливості залучення Горішньоплавнівської міської ОТГ та Пришибської ОТГ до реалізації заходів у сфері громадського здоров’я. Відповідно до основних проблем, які мають місце в громадах, наявності факторів навколишнього середовища, що негативно впливають на стан здоров’я населення, сплановано проведення спільних заходів з питань громадського здоров’я.

Результатом візитів стала домовленість з керівництвом громад щодо розробки та реалізації комплексу спільних дій, які позитивно вплинуть на покращення стану здоров’я населення та якість його життя.

 КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

thirteen − eight =