ПОЛТАВЦІ, ВИ ДОСІ НЕ ВІРИТЕ?А COVID-19 ЧАТУЄ НА КОЖНОГО З НАС!

Як саме полтавці дотримуються вимог адаптивного карантину в громадському транспорті, у крамницях та на ринках бачать усі. Та хто на це звертає увагу і розуміє як це важливо, і часто може захистити не лише здоров’я, а й життя?

Не зважаючи на постійно зростаючу кількість хворих на COVID-19, спостерігається нехтування елементарними правилами адаптивного карантину – носіння захисних масок, дотримання соціальної дистанції, використання елементарних правил особистої гігієни. 

Сьогодні у цьому переконалися фахівці КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради» у полтавських маршрутках та закладах торгівлі, де побачили безліч м’яко кажучи безпечних людей. Украй здивувало те, що дорослі люди з дітьми їдуть у громадському транспорті без захисної маски, цим самим своїм дітям показуючи такий негативний приклад. А коли й є у людини маска, то вона висить у громадському місці у людини на підборідді, на руці чи з неї виглядає ніс. Це що, самозаспокоєння таке?

Дуже прикро, але видно, що такі наші співгромадяни абсолютно байдуже ставляться до мінімальних заходів безпеки, більшість не намагається убезпечувати себе від ймовірного зараження COVID-19.

На жаль, свідомих людей, які хоча б надягають захисні маски, доволі замало. Більшість «прогресивних» громадян, чесно кажучи, не вірить у те, що існує реальна загроза, їм просто начхати на життя своїх близьких, не кажучи вже про себе. Вони вважають, що вислів «береженого Бог береже» у народі придумали дарма. А може їм дуже складно?

Проте, ніхто не може примусити людей дбати про захист свій та оточуючих, ані жахливі новини, ані розповіді про те, як у родинах люди втратили через це своїх близьких. А може чекають поки це станеться у їхній родині?

А медики-інфекціоністи ліквідовують наслідки такої безвідповідальності у стаціонарних відділеннях, часто рятуючи таких пацієнтів.

Багато про це говориться, але «допоки грім не гряне, дядько не перехреститься»!

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

16 + twelve =