Полтавщина серед лідерів з автономізації спеціалізованих закладів

Як повідомляється на сайті Національної служби здоров’я України nszu.gov.ua/, станом на 2 грудня автономізовано вже 75,7% спеціалізованих закладів по всій країні. Серед областей-лідерів – Полтавська (97,3%), Вінницька (96,9%) та Харківська (93,4%). 

Аналітики НСЗУ створили новий онлайн-дешборд, на якому можна побачити стан автономізації закладів, які надають спеціалізовану, високоспеціалізовану, паліативну медичну допомогу та реабілітацію.

Інформація дешборду буде корисною як місцевій владі, так і головним лікарям, адже на візуалізації чітко видно, області-лідери, а також, де потрібно посилити темпи автономізації.

Новий дешборд «Стан автономізації закладів, які надають спеціалізовану, високоспеціалізовану, паліативну  медичну допомогу та реабілітацію»  містить інформацію про загальний стан та динаміку автономізації закладів в розрізі областей та регіональних підрозділів.

На дешборді розміщено не тільки число автономізованих закладів, але й  кількість закладів, для яких цей процес ще триває, а також дані про відсоток автономізованих закладів та про зміну цього відсотка протягом тижня, місяця. Так, на 2 грудня в процесі автономізації знаходяться 251 заклад, а за тиждень частка автономізованих закладів збільшилась на 0,88%.

Графіки, таблиці та карти допомагають аналізувати ступінь автономізації за областями України, за регіональними департаментами НСЗУ, бачити підпорядкування закладів певним органам місцевої влади. Крім того, на карті зручно знайти наступну інформацію про будь-який спеціалізований заклад:   повна назва, адреса, керівник, ЄДРПОУ, власник (орган місцевої влади).

Дешборд оновлюється щодня, на основі даних з Єдиного державного реєстру, а також даних, отриманих від спеціалізованих закладів.

ПРЕС-ЦЕНТР ДОЗ ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

15 − 5 =