Полтавська делегація взяла участь у Ювілейному Міжнародному медичному Форумі

У Києві з 17 по 19 квітня у Міжнародному виставковому центрі відбулась одна з найбільш масштабних подій у сфері охорони здоров’я України – X Ювілейний Міжнародний медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації».

Як реалізується трансформація галузі охорони здоров’я, які інноваційні технології впроваджуються в медичних закладах, наскільки суттєво зміниться система безперервної медичної освіти – ці та інші питання з представниками законодавчої та виконавчої влади обговорили фахівці, діяльність яких пов’язана з медициною: вчені і лікарі різних спеціальностей, керівники закладів охорони здоров’я різних форм власності, головні лікарі та їх заступники, розробники нових технологій і IT-програм, виробники й постачальники обладнання для медичних закладів і лабораторій, медичних товарів і фармацевтичних продуктів.

Під час Форуму в розділі «Організація і управління охороною здоров’я» у рамках ІІ Всеукраїнської конференції «Доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості: сьогодення та перспективи. Погляд регіонів» директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак виступив з доповіддю «Запровадження пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення у Полтавській області». Він поділився досвідом здійснення поступових змін у медичній галузі області. Зокрема, в реформуванні надання перинатальної  допомоги, розвитку інформаційних та телемедичних технологій.

Учасників Форуму зацікавила підготовча робота до змін у роботі госпітального сектору. Сергій Дяченко, заступник директора ДЗ «Центр медичної статистики МОЗ України», ознайомив зі схемою фінансування лікувально-профілактичних закладів області за діагностично-спорідненими групами.

Любомир Ткач, керівник консультаційного телеметричного центру КУ «Полтавський обласний ЦЕМД та МК», на форумі розповів про використання ЕКГ телемедицини в первинній ланці. Наші фахівці постійно діляться практикою нашого регіону і можливостями передачі кардіограми з будь-якого пристрою зв’язку.

Прес-центр ДОЗ ОДА

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nine + twenty =