PFIZER ГОТУЄ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ СВОЄЇ ВАКЦИНИ В УКРАЇНІ

Компанія Pfizer найближчим часом подасть документ на реєстрацію своєї вакцини в Україні. Вакцинація в Україні буде добровільною та безоплатною.

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Відбувся телефонний дзвінок зі штаб-квартирою Pfizer, і ми отримали запевнення, що найближчим часом будуть подані всі документи на реєстрацію вакцини Pfizer в Україні. Наголошую, що вакцина буде використовуватися в Україні тільки тоді, коли вона буде зареєстрована належним чином. Нещодавно народні депутати проголосували, а Президент України підписав закон, який дозволяє проводити реєстрацію вакцини проти COVID-19 за спрощеною процедурою”, – сказав Ляшко.

Він нагадав, що перший транш вакцини від глобальної ініціативи COVAX Україна отримає в лютому у кількості 117 тис. доз, і наголосив, що вакцинація буде добровільною і безоплатною.

“В Україні вакцинація проти COVID-19 розпочнеться в лютому, буде добровільною та безоплатною”, – сказав Ляшко.

Ця кількість вакцини, за словами Ляшка, відразу буде розподілена для вакцинації медичних працівників, а також працівників закладів, що надають медичну допомогу пацієнтам із коронавірусною хворобою.

За матеріалами Укрінформу.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × 3 =