Переможців регіонального відбору на «Медичний Оскар» відзначили дипломами

Четвертого червня у Києві відбулося засідання Національної експертної комісії Відзнаки за професіоналізм та милосердя, на якому презентували усіх переможців регіонального конкурсного відбору на здобуття «Медичного Оскара-2019 року». Претендентів від Полтавщини відзначили дипломами за перемогу на регіональному етапі

За підсумками відкритого голосування, Головою Національної експертної комісії в цьому році обрали Голову Регіональної ради Полтавської області Валерія Похилька.  Підбито підсумки роботи Регіональних рад і узгоджено план роботи Національної експертної комісії на наступні місяці. НЕК затвердила протоколи Регіональних рад та процедуру відбору номінантів. Усього на розгляд Національної експертної комісії було представлено 69 претендентів на «Орден» і 20 – на «Медаль».

Голова Регіональної ради Полтавської області Валерій Похилько  презентував медичну діяльність 8 претендентів, переможців регіонального відбору від Полтавської області:

ДУДЧЕНКО МАКСИМ АНДРІЙОВИЧ – претендент від Полтавщини на здобуття Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Найкращий лікар», професор кафедри внутрішньої медицини №1, Української медичної стоматологічної академії.

СИДОРЕНКО ОЛЬГА КОСТЯНТИНІВНА – претендентка від Полтавщини на здобуття Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Найкращий медичний працівник», заступник головного лікаря з медсестринства КП «ПОКЛ  ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради».

БРЕДІХІНА АЛЛА МИКОЛАЇВНА – претендентка від Полтавщини на здобуття Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», начальник відділу фінансово-економічної роботи, медичної допомоги матерям і дітям та медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації.

ЗАУРАЛЬСЬКИЙ РОСТИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВИЧ – претендент від Полтавщини на здобуття Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Новатор охорони здоров’я», завідувач відділення трансфузіології та еферентної медицини Кременчуцького міського пологового будинку.

ГРИЦЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ претендент від Полтавщини на здобуття Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Взірець служіння суспільству», завідувач хірургічним відділенням КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської  ради».

ПУЗИРЬОВ ГАЙ СЕРГІЙОВИЧ – претендент від Полтавщини на здобуття Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Медаль Святого Пантелеймона»  в  номінації «За лікарське мистецтво»,  лікар-хірург серцево-судинний, відділення інтервенційної радіології КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради».

КОЛІСНИК ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ – претендент від Полтавщини на здобуття Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Медаль Святого Пантелеймона»  в  номінації «За турботу і ласку до хворого», сестра медична КП «ПОКЛ  ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради».

ДОЛЖКОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ – претендент від Полтавщини на здобуття Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Медаль Святого Пантелеймона»  в  номінації «За наукові розробки в медицині», доцент кафедри хірургії №2 УМСА.

Відео-презентації можна переглянути на Youtube.

Усі претенденти отримали дипломи від голови Поважної ради Василя Князевича за перемогу в регіональному відборі.

Інтрига навколо імен цьогорічних переможців зберігається. «Із впевненістю можна сказати, що черговий важливий етап «Медичного Оскара» завершився. Далі слово за Національною експертною комісією, адже вони мають обрати кращих із кращих і передати список з 20-ти номінантів на розгляд Поважній Раді. Чекаємо результатів голосування НЕК та вболіваємо за наших фаворитів уже зараз. Нехай переможуть найдостойніші!», йдеться у повідомленні Регіональної ради Полтавської області.

Прес-центр ДОЗ ОДА

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five × four =