ПАМ’ЯТКИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ У ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ

Всесвітня пандемія гострої респіраторної хвороби COVID-19 та її наслідки стали одними із найсерйозніших викликів людству за останні сімдесят років, і не лише у медичному аспекті.

З огляду на актуальність низки проблем, з цим пов’язаних, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності ім. Академіка В.В. Сташиса, за підтримки Національного фонду досліджень України, реалізує проєкт ,,Соціально-правові та кримінологічні наслідки пандемій та шляхи їх усунення в Україні’’.

Науковцями інституту в межах виконання проекту було розроблено пам’ятки, в яких наведено практичні рекомендації громадянам щодо зменшення можливостей стати потерпілим від кримінальних й адміністративних правопорушень та уникнення впливу від деяких фонових для злочинності явищ у період епідемії (пандемії).

 До переліку  пам’яток увійшли ,,Як не стати жертвою крадіжки у період пандемії’’; Як не стати жертвою насильницького злочину у період пандемії’’, ,,Як уникнути корупційних ризиків суб’єктам підприємництва у період пандемії’’; ,,Як не стати жертвою домашнього насильства у період пандемії’’;

,,Як убезпечити себе від побутового пияцтва та алкоголізму у період пандемії’’; ,,Як не бути обманутим при лікуванні від пандемії’’.

          Примірники пам’яток поширено по регіонам України.

Електронні версії доступні за посиланням: https://ivpz.kh.ua/uk/%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%94%d0%ba%d1%82%d0%b8/

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × 1 =