ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК : “ВРАЖЕННЯ – ПОЗИТИВНІ”

На Полтавщині із робочим візитом побували Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька. Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак та головний лікар КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» Григорій Оксак показали гостям кілька закладів медичного містечка у Полтаві.

На першому поверсі хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні триває капітальний ремонт приймально-діагностичного та рентгенологічного відділень. Тут незабаром запрацює найсучасніше обладнання.  В обласному Центрі екстреної медичної допомоги гості оглянули колцентр, де приймають виклики з усієї області, поспілкувалися з диспетчерами.  Побували на будівництві нового корпусу обласного кардіологічного диспансеру.

 Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов розповів Олексію Гончаруку та Зоряні Скалецькій про оновлення автопарку екстреної медичної допомоги.

“ Зараз триває оформлення нових автомобілів, і всі райони будуть забезпечені “швидкими” абсолютно нового зразка. Також ми плануємо побудувати щонайменше п’ять нових приймальних відділень у Полтавській області. Є багато об’єктів, які ми здамо в експлуатацію протягом 2020 року”, – зазначив Олег Синєгубов.

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ ОДА

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 + 6 =