ОГОЛОШЕНО НАБІР НА НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ ,,ЛІДЕРИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я”

Бізнес-школа УКУ розпочинає набір на навчальну програму ,,Leaders for Public Health”. Головна мета курсу – створити мережу лідерів громадського здоров’я для того, аби донести знання та досвід у цій сфері на рівень громади та проводити конкретні проекти на регіональному рівні.

Упродовж навчальної програми, учасники матимуть можливість: отримати знання у сферах проєктного менеджменту, комунікацій, лідерства та етики; вивчити найкращі світові підходи у галузі; отримати практичні інструменти для управління проєктів у сфері громадського здоров’я.

 Курс буде корисним для лідерів громад та органів місцевого самоврядування різного рівня, кому це є актуальною темою громадського здоров’я.

Програму розроблено Бізнес-школою УКУ та One Health в межах україно-швейцарського проєкту ,,Діємо для здоров’я” за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Центром Громадського Здоров’я, Центром розвитку громадського здоров’я УКУ, консалтинговою групою GFA та Університетськими клініками Женеви (HUG).

Аплікаційна форма та деталі доступні за посиланням: https://lvbs.com.ua/education/programs/ex-ed/leaders-for-public-health/

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fifteen − 4 =