ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТЕНДЕРУ

Оголошення№2

Комунальне підприємство «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради» (далі – Замовник, Організатор тендеру) оголошує тендер із закупівлі послуг по виготовленню промо продукції з питань громадського здоров’я та інші комунікаційні та видавничі витрати за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках реалізації проекту «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я».

 1. Назва предмету закупівлі: Промо продукція та інші комунікаційні та видавничі витрати.
 • Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Специфікація».
 • Кваліфікаційні критерії до учасників та перелік документів, необхідних для їх підтвердження: визначені в Додатку № 2 «Кваліфікаційні критерії».
 • Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: до
  13 березня 2020 року до 09:00 (включно) за київським часом.
 • Період надання послуг: з 15 березня 2020р. по 15 грудня 2020р.
 • Контактні дані для подачі тендерної документації: тендерні пропозиції повинні надсилатись (або надаватись особисто) у закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:

36014, Україна, м. Полтава, вул. Шведська, 52,

до уваги: Довженко Ірина

Моб.: +38 (050) 404 60 54

 • Місце, час та дата розкриття конвертів з тендерними пропозиціями: публічне розкриття конвертів з тендерними пропозиціями відбудеться          13 березня 2020 року о 10:00 за київським часом, за адресою: 36014, Україна, м. Полтава, вул. Шведська, 52.
 • Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:

Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт
1. Загальна вартість послуг по виготовленню промо продукції та інші комунікаційні та видавничі витрати з питань громадського здоров’я 60%
2. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору (договорів). 20%
3. Наявність власних ресурсів (обладнання, матеріально-технічної бази та працівників) для  надання послуг по виготовленню промо продукції та інші комунікаційні та видавничі 10%
4. Відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, що визначені в Додатку № 2 «Кваліфікаційні критерії». 10%

До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються тендерні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним, кваліфікаційним та якісним вимогам. Невідповідність тендерної пропозиції хоча б одній з таких вимог призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої цінової пропозиції.

Вартість послуг має бути зазначена у гривні без ПДВ.

 1. Тендерна пропозиція обов’язково має включати в себе:
 2. Заповнений та підписаний Додаток № 3 «Цінова пропозиція».
 3. Детальний бюджет (бюджет подається у гривнях з зазначенням вартості послуг без ПДВ в форматі Excel за зразком) відповідно Додатку № 4.
 4. Завірені документи, що визначені в Додатку № 2 «Кваліфікаційні критерії».
 5. Заповнений і підписаний Додаток № 5 до Оголошення «Загальна інформація про Учасника»
 •  Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі.

Додаткову інформацію можна отримати у фінансового спеціаліста Довженко Ірини за телефоном: +38(050) 404 60 54,

е-mail: irinadovzhenko@ukr.net

Правила оформлення ТЕНДЕРНОЇ пропозиції учасника:

 1. Всі документи мають бути складені державною мовою.
 2. Тендерна пропозиція та всі копії будь-яких документів, що включаються в пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 4. Конверт повинен містити надписи: “ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР: «Закупівля послуг із організації і проведення тренінгів та круглих столів»; «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 10:00,  «13» березня 2020 року», а також код ЄДРПОУ, адресу та назву учасника.
 5. Тендерна пропозиція має бути отримана Організатором тендеру у конверті форматом А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття Замовником тендерних пропозицій.
 6. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 7. Надані учасниками тендеру комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш, ніж 90 (дев’яносто) календарних днів з дня їх подання.
 8. Ціни в тендерній пропозиції мають бути вказані у гривнях, без податку на додану вартість, оскільки послуги звільняються від оподаткування податком на додану вартість згідно статті 7 Закону України від 21.06.2012 року № 4999-VI «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні», п. 26 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 року № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні» (Додаток №7)
 9. До участі у оцінці цінових пропозицій Комітетом із закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.
 10. Постачальник зобов’язаний дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись за посиланням в Додатку № 6.
 11. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають. Кожен учасник має право подати лише одну тендерну пропозицію. У разі подання декількох пропозицій одним учасником усі вони будуть відхилені.
 12. Організатор тендеру має право відмінити тендер.
 13. До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій  запрошуються всі учасники, що подали свої пропозиції, або їх уповноважені представники. Відсутність учасника або його уповноваженого представника на процедурі розкриття не є підставою для не розкриття, не розгляду або відхилення його тендерної пропозиції. Повноваження представників учасників повинні бути підтверджені довіреністю, наказом про призначення, договором доручення, тощо,  та документом, що посвідчує особу (паспорт).
 14. Замовник тендеру залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам цього Оголошення.
 15. Замовник тендеру не несе відповідальності за роботу поштової служби з доставки документації.
 16. Переможця тендеру буде обрано на засіданні Комітету з питань закупівлі не раніше 13 березня 2020 року після детальної оцінки наданих тендерних пропозицій. Протягом 2 (двох) робочих днів з моменту прийняття такого рішення організатор тендеру проінформує переможця конкурсу у письмовій формі.

Додатки можна скачати тут: https://drive.google.com/drive/folders/1jp2zRyVUHCFNbhiObOTs0Paig9yZpWVZ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

19 + seven =