НСЗУ пропонує розповісти історії про сімейних лікарів

8 березня на Facebook-сторінці Національна служба здоров’я України оголосила про проект “Селфі з лікарем”. Пацієнти, медики і керівники закладів можуть надсилати реальні історії і отримувати брендовані сувеніри разом з героєм своєї розповіді

“Сьогодні в електронній системі охорони здоров’я вже зареєстровані 21 725 лікарів. Згідно з даними дослідження Індекс здоров’я, 76% пацієнтів, що обрали свого лікаря, задоволені обслуговуванням. Ми хочемо знати наших героїв в обличчя. Запрошуємо вас взяти участь у проекті “Селфі з лікарем”. Час знати своїх героїв в обличчя!”, – прокоментувало відомство свою ініціативу.

Поки що проект стосується тільки первинної ланки.

В НСЗУ чекають історій від пацієнтів про лікарів, яким довірили піклування про здоров’я, або від медиків про колег, що надихають своїм прагненням до розвитку та новаторства, або від керівників медзакладів про підлеглого, який, виконуючи щоденну роботу, подає приклад не тільки професійного ставлення, але й сервісу та людяності.

Щоб про героя дізналось якомога більше людей, потрібно зробити кілька кроків:

  • зробити селфі з лікарем;
  • написати ім’я та прізвище лікаря, його місце роботи;
  • описати 3 речі з його практики, що вражають вас, як його пацієнта, або надихають на розвиток, як його колегу, або випадок з життя, пов’язаний з героєм історії, що викликає подив та вдячність;
  • надіслати повідомлення та фотографію на е-мейл: Kateryna.Pavelko@nszu.gov.ua

Кращими селфі та історіями НСЗУ поділиться на своїй сторінці у Facebook, а тандеми “автор-лікар” отримають приємні брендовані сувеніри.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen − 14 =