НАЙКРАЩИХ МЕДИКІВ ПОЛТАВЩИНИ НАГОРОДЖУВАТИМУТЬ ВІДЗНАКАМИ СВ. ПАНТЕЛЕЙМОНА

Учора в Полтавському державному медичному університеті (УМСА) відбулося оголошення про конкурсний відбір на отримання почесної всеукраїнської відзнаки для медиків на честь Святого Пантелеймона.

У Полтавській області працює Регіональна рада, яка й проводить інформування громадськості та медичні колективи про мету та умови конкурсу.

Голова Регіональної ради, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, проректор із науково-педагогічної та виховної роботи УМСА Валерій ПОХИЛЬКО відзначив: «Ця почесна професійна нагорода медикам присуджується вже понад 10 років в нашій державі за чіткими критеріями: духовність, порядність, милосердя, ініціативність, професійність. За ними медичні колективи, профспілки чи громадські організації й висувають своїх кандидатів».

Заступник голови ради Людмила САМОЛЕЛІС та секретар ради Вікторія ЮФИМЕНКО оголосили умови конкурсного відбору на висунення кандидатів на отримання громадської відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Цьогоріч обиратимуть найдостойніших медиків у 8-ми номінаціях: найкращий лікар, найкращий медичний працівник, новатор охорони здоров’я, за досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я, взірець служіння суспільству, за  особистий  вагомий  внесок  у  розвиток  охорони  здоров’я  України (для  іноземних  громадян), найкращий управлінець в охороні здоров’я, найкращий колектив закладу охорони здоров’я.

Також відбудеться нагородження найкращих медиків «Медаллю Святого Пантелеймона» у 3-ох номінаціях: «За лікарське мистецтво»,  «За турботу і ласку до хворого та «За наукові розробки в медицині».

Переможці найвищої відзнаки для медиків, крім загальнодержавного визнання, отримають  фінансову винагороду.

Відбір кандидатів на здобуття почесної відзнаки для медиків наразі триває.

9 серпня 2021 року (у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона) Поважна рада у Києві визначить переможців і відбудеться урочиста церемонія їх нагородження.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР»

Світлини: УМСА

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eleven − five =