НА ПОЛТАВЩИНІ ВІДКРИТО ЗАПИС НА ПОЗАЧЕРГОВУ ВАКЦИНАЦІЮ

На сайті Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА розміщено форму онлайн-запису на вакцинацію осіб, які займаються публічною діяльністю.

Відповідно до наказу МОЗ від 11.03.2021 № 443 «Про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках» вакцинами, від яких відмовилися пацієнти, або виявлено протипокази, позачергово вакцинують громадських діячів. Відповідно до наказу МОЗ України такими особами є:

  1. Учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях;
  2. Народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідери і представники релігійних організацій;
  3. Видатні письменники, журналісти, спортсмени, музиканти, актори, співаки, інші діячі сфери культури, старші за 60 років.

Якщо ви належите до однієї із перелічених груп, то є можливість зареєструватися на вакцинацію за посиланням і вас вакцинують позачергово.

Також усі бажаючі можуть записатися до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19 в зручний спосіб: через портал чи мобільний застосунок Дія, або через національний контакт-центр Міністерства охорони здоров’я України.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twelve + 14 =