Молодь в спорткомплексі Нацполіції мірялась знаннями про безпеку життя

Під девізом «Від знання – до безпеки!» 22 травня відбувся ІІ Міський інформаційно-просвітницький квест у рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» за підтримки AFEW-Ukraine  у спортивному залі спорткомплексу ГУ Національної поліції України у Полтавській області

 У змаганні взяли участь вісім команд із навчальних закладів професійно-технічної освіти міста Полтава: команда «Територія безпеки» Полтавського професійного ліцею, команда «Сильні духом» професійно-технічного училища № 4 м. Полтави, команда «Політех» ДНЗ «Полтавський політехнічний ліцей», команда «Big Baby(тята)» ДНЗ «Електрорадіотехнічний ліцей м. Полтави», команда «Здоров’ята» ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти», команда «Небайдужі» ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище», команда «Енергетики» Полтавського професійного ліцею сфери послуг, команда «Нація здоров’я» професійно-технічного училища № 31 м. Полтави.

Присутніх привітали директор ПОБФ «Громадське здоров’я» Андрій Протопопов, Ірина Карюк – начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції України у Полтавській області, підполковник поліції, Алла Кононенко – методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, Олег Коваленко – керівник спортклубу «Гепард», Віце-президент Федерації «Летхвей» Україна, Президент Полтавської обласної організації (федерації) кікбоксингу ВКА, учасник АТО і Тарас Лелюх –  представник осередку учасників бойових дій ТОВ «Деметра Агро-Груп», учасник АТО, спортсмен. Вони закликали молодь займатися фізичною підготовкою, спортом, вести здоровий спосіб життя, відмовитися від ризикованої поведінки та вибрати для себе правильні орієнтири для розвитку, що є запорукою повноцінного та щасливого життя молодих людей.

Учасники заходу із цікавістю та задоволенням працювали на десятьох локаціях, виявляючи свої знання та вміння у сфері збереження здоров’я, взаємодії з поліцією, захисту та дотримання прав особистості.

На локації «Склади тарілку здорового харчування!», розробленій     Полтавським обласним Центром здоров’я, команди креативили. Складаючи «тарілки здоров’я», учасники квесту активно обговорювали принципи здорового харчування, визначення індексу маси тіла (ІМТ) та рекомендації щодо вживання солі, цукру, води. Як виявилося, не всі підлітки знають, що таке ІМТ і як його розрахувати, спірними були судження щодо рекомендованих норм солі, цукру та води. Але, як відомо, у суперечці народжується істина!

Після тривалих змагань, визначилися переможці:

І місце – команда «Здоров’ята» (ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти»)

ІІ місце – команда «Нація здоров’я» (професійно-технічне училище №31 м. Полтава)

ІІІ місце – команда «Небайдужі» (ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище»).

У номінації «Знай наших» за кращий плакат перемогу отримала команда «Небайдужі» (ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище»).

Переможці та всі учасники нагороджені солодкими подарунками та призами.

До квесту долучилися і стали активними його волонтерами студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (кафедра спеціальної освіти і соціальної роботи).

ПОБФ «Громадське здоров’я» відзначило керівництво та колектив Полтавського обласного Центру здоров’я Подякою за співпрацю задля здоров’я молоді в безпечному середовищі.

ПРЕС-ЦЕНТР Департаменту охорони  здоров’я ОДА

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eleven + 3 =