МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ПРАГНЕ ЗАХИЩАТИ ВІД COVID-19 ВСЕ БІЛЬШЕ УКРАЇНЦІВ

У МОЗ наголошують, що у зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 люди 60+, люди із супутніми захворюваннями, як-от цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, працівники державних органів. Вони вже можуть вакцинуватись, тому МОЗ наполегливо рекомендує цим групам захиститись від COVID-19 якомога швидше. 

Якщо ви вже щепились, ваша допомога необхідна, щоб захистити інших від COVID-19. Допоможіть людям, про яких ви піклуєтеся, знайти найближчий до них пункт вакцинації та записатись на щеплення! Час об’єднати зусилля, щоб захистити всіх від COVID-19.

Ключова мета Міністерства охорони здоров’я та партнерів захищати від COVID-19 все більше українців. Саме тому з початку червня по всій Україні відкриваються центри масової вакцинації, де кожен охочий зможе вакцинуватись. За ініціативи місцевої влади, такі центри можна відкривати у кожному населеному пункті.

Якщо ви не байдужі до свого здоров’я, піклуєтесь про своїх рідних та близьких, не хочете тижнями лікуватись і довго відновлюватись після COVID-19, вакцинуйтесь вже зараз! Усі вакцини які використовуються в Україні затверджені ВООЗ для екстреного застосування.

Ви можете вакцинуватись у найближчому центрі масової вакцинації чи пункті щеплень. Актуальний перелік та контакти є на офіційному сайті vaccination.covid19.gov.ua або за номером контакт-центру 0 800 60 20 19. Якщо ви організований колектив 50+ людей, запишіться за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 і до вас приїде мобільна бригада. Інші професійні групи попередніх етапів також щеплюють мобільні бригади. 

Оберіть родину. Дізнайтеся більше про вакцини проти COVID-19, щоб уберегти себе та близьких на офіційних джерелах: сайті vaccination.covid19.gov.ua  та за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

Оберіть здоров’я. Дізнайтеся більше про щеплення від COVID-19 і захистіть своє здоров’я.

Оберіть свободу. Щеплення проти COVID-19 допомагають нам повернутися до улюблених справ і знову зустрітися з дорогими людьми. 

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fifteen + five =