Лубенські школярі показали свої здорові перекуси

На Youtube-каналі Лубенської загальноосвітньої школи №1 з’явилось відео, у якому учні показали як готують і які страви обирають для здорового харчування.

«Усі  знають, що здоров’я – основна складова успішного майбутнього. І однією із важливих його компонентів  є правильне харчування.
Продовжується челендж «Ми за правильне харчування» у рамках проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Цей віртуальний виклик спонукає учнів готувати корисні страви й рекламувати їх одноліткам через соціальні мережі», – повідомляється на сайті школи. – «Здоровий спосіб життя – це не просто відмова від шкідливих звичок чи заняття спортом, а стиль життя й мислення».

Ролик виклали 31 січня не випадково, адже четвер у цій школі – День здоров’я.

Учні Лубенської ЗОШ №1 підтримують виклик, присвячений здоровому харчуванню

До участі в проекті долучилася й шкільна їдальня. У меню є завжди овочеві салати, соки, вітамінні супи, фрукти.

Відео змагається у конкурсі «Мій здоровий ланч», який проводився з 15 по 30 січня 2019 року. Школярі могли розробити власні рецепти корисного перекусу, зняти про них відео та отримати призи. Брати участь могли учні закладів освіти, які долучились до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».
Переможці конкурсу будуть оголошені 12 лютого 2019 року на сайті Програми у розділі «Новини» та на офіційній сторінці у Facebook. Призери будуть обрані у трьох вікових категоріях: учні 1-4 класів, 5-9 та 10-11 класів. Автори найкращих робіт отримають ланчбеги та ланчбокси, щоб здорові ланчі завжди були під рукою.

До речі, з першого семестру вчителі і учні Лубенської ЗОШ №1 проводять великі перерви на свіжому повітрі, влаштовують фітнес-перерви, релакс-паузи, марафони сходами, цікаві руханки. Навіть взимку заохочується активність на свіжому повітрі як під час канікул, так і під час уроків.

«Вчителі фізичного виховання вивели учнів із задушливих спортивних залів і проводять уроки теж на свіжому повітрі. Діти мають чудову нагоду удосконалити свої навички катання на ковзанах та лижах, а ще – отримати заряд бадьорості, енергії й позитивних емоцій», – коментують світлини на сайті школі.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 + one =