КОРИСНІ ПОРАДИ НА ЧАС КАРАТИНУ

Під час карантину ми ризикуємо втратити фізичну форму, набрати зайву вагу та впасти у стресовий стан чи затяжну депресію. Щоб цьому запобігти, скористайтеся кількома простими порадами від фахівців ЦГЗ МОЗ України.

Робіть часті короткі активні перерви протягом дня
За 20–30 хвилин активності ви можете зробити прості вправи – нахили тулуба, присідання, віджимання від підлоги, рухи руками й ногами.

Знайдіть для себе онлайн-тренування

Якщо у вас є доступ до інтернету, такі заняття — чудовий спосіб тримати себе у формі, а також знайти однодумців та тренуватися разом. Важливо лише підібрати правильний курс, аби не зашкодити здоров’ю.

Більше ходіть

Не відмовляйтеся від ходьби, вона допомагає тримати ваші м’язи в тонусі. Прогулюйтеся квартирою, ходіть на місці, запустивши свіже повітря в кімнату.

Частіше вставайте

Якщо багато працюєте сидячи, фахівці радять кожні 30 хвилин вставати та витягуватися в повний зріст. Подумайте, яку частину справ ви б могли зробити стоячи? Це допоможе урізноманітнити робочий час та укріпить здоров’я.

Розслабляйтеся

Відчуваєте стреси чи нервуєтеся? Зробіть глибокі вдихи та видихи, спробуйте налаштуватися на позитивні думки, помедитуйте. Можете заспівати вголос улюблену пісню — це точно піднімає настрій.

Правильно харчуйтеся

Під час їжі нам необхідно отримувати потрібну кількість поживних речовин, а також рідини. Пийте вдосталь води. Забезпечте достатню кількість фруктів та овочів у раціоні. Обмежте споживання солі та цукру.

Докладінше на сайті #ЦГЗhttps://bit.ly/2PEOcqG

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × 2 =