КІЛЬКА ДЕСЯТИЛІТЬ НА ВАРТІ ДИТЯЧОГО ЗДОРОВ’Я

КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради» готується до укладення договору з НСЗУ на 2020 рік

Сьогодні у складі цього лікувального закладу 67 лікарів різних спеціальностей надають високоспеціалізовану медичну допомогу третинного рівня дітям з усієї області: амбулаторно-поліклінічну, стаціонарну, а також виїзну допомогу новонародженим. Підприємство, що має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини», налічує 6 стаціонарних відділень. За рік тут проліковуються близько 5 тисяч дітей. Понад 10 тисяч дітей щороку отримують консультативну допомогу в поліклініці.

Малюки, які народилися передчасно або хворими, спостерігаються в Центрі розвитку дітей раннього віку. Протягом року тут консультуються 4 тисячі дітей. Розвиток кожного відповідно до його потреб коригує мультидисциплінарна команда фахівців.

У педіатричному відділенні №1 працюють спеціалісти за фахом «Дитяча кардіоревматологія» та «Дитяча гастроентерологія». Тут лікуються маленькі пацієнти із хворобами серця, суглобів, органів травлення. У відділенні №2 спеціалісти за фахом «Педіатрія», «Дитяча алергологія» та «Дитяча нефрологія» проводять сучасну діагностику й лікування алергологічних станів, захворювань сечовидільної системи. 

У неврологічному відділенні лікуються діти з ураженнями нервової системи віком від 1 місяця. Дитячі неврологи ведуть реєстр хворих на дитячий церебральний параліч, міопатичні хвороби, епілепсію. Ботулотоксин, що суттєво покращує результати реабілітаційного лікування маленьких пацієнтів із ДЦП, закуплено державні кошти. Діти віком старше 3 років отримують комплекс реабілітаційних заходів у Центрі для дітей з органічним ураженням нервової системи. Дитячі неврологи лікарні призначають та коригують лікування хворих на епілепсію.

Висококваліфіковані спеціалісти надають медичну допомогу новонародженим у відділеннях інтенсивної терапії та інтенсивного виходжування. Хворих лікують із використанням новітнього обладнання, за європейськими клінічними протоколами.

У лікарні працює єдина в області виїзна неонатологічна бригада, що надає медичну допомогу немовлятам у лікувальних закладах, транспортує новонароджених. На спеціально обладнаному реанімобілі із районів до обласного центру а також до Києва – в інститут серця МОЗ України, Національну дитячу спеціалізовану лікарню МОЗ України «Охмадит», науково-практичний Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України – щороку перевозиться близько 200 новонароджених.

У цьому році КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради» стало учасником пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для спеціалізованої медичної допомоги. Зараз лікарня активно готується до укладення договору з НСЗУ на 2020 рік.

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ

Фото: https://www.facebook.com/poltava.children.hospital

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 − 9 =