ФЛЕШМОБ ЧЕРВОНОЇ СТРІЧКИ

Червона стрічка — символ боротьби зі СНІДом. Вона означає не тільки розуміння й толерантне ставлення до проблеми ВІЛ/СНІД, а й об’єднання зусиль на її вирішення. Прикріпивши стрічку до одягу, людина висловлює підтримку тим, хто живе з ВІЛ/СНІД.

Щорічно у третю неділю травня світ відзначає День пам’яті людей, які померли від СНІДу. Щоб привернути увагу суспільства до загроз і ризиків епідемії вірусу імунодефіциту, традиційно цього дня проводяться різноманітні акції. На жаль, карантинні заходи в Україні й області накладають відбиток на перебіг запланованих з цієї нагоди заходів. Проте провідні меседжі з цього приводу – «У знак солідарності», «Стосується кожного», «Час діяти – заради життя», «Пройди тестування – дізнайся свій статус», «Підкажи друзям, де пройти обстеження» – були донесені до населення через поширення друкованої продукції, публікацій у провідних ЗМІ області, соцмережах.

Днями відбулася зустріч фахівців КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я» та благодійної організації «Світло надії» із журналістами «Суспільного». Плідна розмова про загрози та ризики епідемії ВІЛ/СНІД в Україні та області, шляхи її подолання закінчилася спільним флешмобом.

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × three =