ЕПІДСИТУАЦІЯ З COVID-19 В ОБЛАСТІ ПОГІРШУЄТЬСЯ!

Численні звернення медиків до населення не приносять результату. І саме ігнорування рекомендацій щодо дотримання протиепідемічного режиму та вимог карантину призвело  до значного зростання випадків коронавірусної інфекції.

З початку пандемії в нашій області на COVID-19 захворіло 614 людини. За останню добу – з 20 на 21 серпня, зареєстровано 20 лабораторно підтверджених випадків захворювання, в т.ч. у м. Полтаві 12. Незважаючи на зусилля медиків, 16 пацієнтів померло. Ще не одужали, продовжуючи лікування, 157 осіб. Випадки захворювань реєструються щоденно. Вони привозяться з інших регіонів, у тому числі з курортних зон, і поширюються серед мешканців області. 

Незважаючи на те, що Полтавська область знаходиться у “зеленій” зоні адаптивного карантину, дехто неправильно зрозумів цей термін і зовсім відмовився від дотримання елементарних правил захисту від коронавірусної інфекції.

Відповідальність покладено на власників, місцеві органи виконавчої влади та самоврядування, керівників підприємств та установ. Акцентуємо увагу, що необхідно провести роботу кожному із нас у своїх колективах щодо посилення відповідальності за дотримання вимог карантину.

Згідно з вимогами адаптивного карантину “зелений” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 обов’язково вимагає:

  • у громадських будівлях та транспорті користуватися масками;
  • при проведенні масових заходів передбачати 5 квадратних метрів на 1 людину;
  • забезпечити наповнюваність кінотеатрів, концертних залів – не більше 50% посадкових місць;
  • здійснювати перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Ми всі зацікавлені в тому, щоб менше людей хворіло, а наші діти ходили в школу у звичному режимі. І щоб підприємства працювали, а бізнес розвивався.

Тому пропонуємо кожному керівнику провести зустрічі в колективах з роз’ясненням реальної ситуації, що склалась, та необхідності дотримання вищевказаних вимог.

Наполегливо рекомендуємо звернути увагу працівників, що в медіапросторі дуже багато непрофесійної та неправдивої інформації, якій не можна довіряти і яка призначена для невігласів.

Звертаємося також до власників транспортних засобів: необхідно проводити дезінфекцію рухомого складу автопарку і вимагати від пасажирів дотримання маскового режиму. На жаль, останнім часом ця робота послаблена.

Поширення коронавірусної хвороби напряму залежить  від дотримання населенням протиепідемічних заходів.

Закликаємо кожного свідомо і об’єктивно оцінити ситуацію і бути відповідальними за своє здоров’я, здоров’я своїх дітей, близьких, знайомих, колег!

Лише спільними зусиллями ми зможемо подолати всі труднощі і сприяти, щоб  Полтавська область і надалі залишилась у “зеленій” зоні карантину.

Бажаємо всім здоров’я! 

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × 3 =