«ДОСТУПНІ ЛІКИ» ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ІЗ ДІАБЕТОМ

Увага: пацієнтам потрібно терміново відвідати ендокринолога!

Із 1 жовтня пацієнти з діабетом зможуть отримати інсуліни безоплатно або з доплатою в будь-якій аптеці, що працює за договором із Національною службою здоров’я. Вартість інсулінів аптеці відшкодує Національна служба здоров’я України.

Щоб із 1 жовтня отримувати інсуліни за програмою “Доступні ліки”, пацієнту з діабетом потрібно найближчим часом відвідати ендокринолога. Це необхідно, щоб лікар створив індивідуальний план лікування і вніс його в електронну систему охорони здоров’я.

Індивідуальний план лікування пацієнта складає виключно ендокринолог, який приймає амбулаторно – не сімейний лікар і не ендокринолог стаціонару.

Перший е-рецепт на інсулін виписує виключно лікар-ендокринолог. Повторний рецепт зможе також виписати і сімейний лікар. Але тим, хто досі не обрав лікаря, який надає первинну медичну допомогу, потрібно нарешті укласти декларацію з лікарем.

З електронним рецептом пацієнт обирає будь-яку аптеку, що має договір з НСЗУ за напрямком реімбурсації інсулінів у будь-якому регіоні країни.

КП “Полтавський обласний цент р громадського здоров’я ПОР” за матеріалами ЦГЗ МОЗ України

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

9 − two =