«ДІТИ – ДІТЯМ». БУДНІ ПОЛТАВСЬКОГО БАЗОВОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

4 лютого міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день боротьби проти раку. До благодійних заходів із цього приводу долучилися студенти та викладачі Полтавського базового медичного фахового коледжу.

Студентки коледжу Лола Касімова і Маргарита Нікітенко

6 навчальних груп цього закладу протягом січня взяли участь у зборі подарунків для маленьких пацієнтів відділення онкогематології Полтавської дитячої міської лікарні.  Це солодощі, альбоми для малювання, олівці, фарби, книжки-розмальовки та інші канцтовари для дитячого дозвілля.

Подарунки для маленьких пацієнтів відділення онкогематології

Акція мала назву «Діти – дітям». Таким чином зібрали чималу кількість пакунків, які передали обласній організації Товариства Червоного Хреста України. І разом цей подарунковий вантаж доставили у лікарню.

Довідково: Навчання студентів Полтавського базового медичного фахового коледжу під час карантину проходить не менш насичено. У січні викладачі Анжела Корнет, Олена Безпалько, Андрій Янко, Світлана Каленіченко, Юлія Сорока, Віталіна Супруненко провели ряд навчальних та виховних заходів, які об’єднали молодь у режимі онлайн. Разом створювали атмосферу свята, розповідаючи про давні традиції, читали вірші і навіть брали участь у онлайн-конкурсі «Зимові свята у традиціях нашого народу. Так само урочисто разом відзначили День Соборності України. З нагоди Акту злуки УНР і ЗУНР провели наукову конференцію.

Так проходять заходи для студентів у режимі онлайн

До 130-річчя від дня народження видатного українського поета Павла Тичини студенти 121 та 122 груп пригадали цікаві моменти з біографії митця, проаналізували його творчий шлях, декламували щемливі вірші про кохання. Для студентів 224 групи відбулася відкрита виховна година «Голокост – трагедія й героїзм». ЇЇ учасники говорили про страшні події всесвітньої історії, сторінки якої неможливо стерти з пам’яті.

Тетяна Чемісова, заступник директора з виховної роботи, кандидат психологічних наук

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × 3 =