COVID-19: МОЛОДЬ ПРИХОДИТЬ НА ДОПОМОГУ

Волонтерський загін «Милосердя» Лубенського медичного фахового коледжу існує вже близько 20 років. У співпраці з Товариством Червоного Хреста України волонтери беруть участь у Всеукраїнських акціях, працюють із дітьми, допомагають ветеранам.

Упродовж багатьох років члени загону «Милосердя» загін проводить різноманітні заходи разом із Полтавською обласною громадською організацією «Твій Світ». У переліку благодійних акцій – «Посади дерево», «Допоможи пристарілому», різноманітні тренінги на розвиток активної життєвої позиції студентів. Волонтери загону взяли участь у тренінгах, присвячених розвитку лідерського потенціалу молоді, мотивації до волонтерської діяльності, у акції «Організація волонтерських пунктів соціальної допомоги».

Розвиваючи молодіжні ініціативи та допомагаючи тим, хто найгостріше того потребує, молодь залучається до боротьби з пандемією COVID-19.  Члени загону «Милосердя» відвідують молодіжний центр Полтавської обласної організації «Твій Світ», формують разом із соціальними працівниками гуманітарні набори із продуктами, ліками та засобами гігієни та доставляють пакунки людям похилого віку.

 «Якщо хочеш з користю для себе й інших проводити час – ніякий карантин не стане на заваді», – переконані майбутні медики. Нещодавно відбулася чергова волонтерська акція «Молодь проти COVID-19». Організували її спільно з відділом сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради.

А ще видалася гарна нагода – одна з підопічних волонтерського загону відзначала народження. Їй виповнилося 96 років!

Допомагати літнім людям вдається завдяки проекту «Соціальна підтримка та залучення до взаємодопомоги в умовах поширення COVID-19 немобільних, маломобільних та мобільних осіб похилого віку, що мешкають у Лубенському районі Полтавської області» та за фінансового сприяння міні-гранту Проекту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України»

Лубенський медичний фаховий коледж, волонтерський загін «Милосердя»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × two =