БУДНІ ПОЛТАВСЬКОГО БАЗОВОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

Останній місяць весни був результативним і щедрим на успіхи та цікаві події для студентів Полтавського базового медичного фахового коледжу. Для випускних курсів відділень лікувальної та сестринської справи була організована зустріч із головними медичними сестрами лікувально-профілактичних закладів міста. У рамках круглого столу презентувалися різноманітні вакансії з метою забезпечити випускників першим робочим місцем.

Головні медичні сестри закладів охорони здоров’я поспілкувалися із випускниками, відповіли на питання студентів щодо ефективного працевлаштування та розвитку професійної кар’єри майбутніх фахівців.

Для викладачів-початківців методист коледжу Наталія Єфименко провела майстер-клас на тему: «Використання технологій медіаосвіти на заняттях у коледжі». Були представлені приклади сучасних методів та форм проведення занять – таких, як скрайбінг (новітня техніка презентації, у якій мова оратора ілюструється «на льоту» малюнками на білій дошці (або аркуші паперу); сторітелінг (мистецтво захоплюючої розповіді та передачі за її допомогою необхідної інформації з метою впливу на емоційну, мотиваційну, когнітивну сфери слухача) та Kahoot (онлайн-сервіс для створення вікторин, дидактичних ігор і тестів). Викладачі коледжу їх використовують у роботі з метою активізації розумової та пізнавальної діяльності студентів.

У музеї

У рамках тижня, приуроченого Дню Європи в Україні, у Полтавському базовому медичному фаховому коледжі відбулася вікторина з англійської мови на тему: «Around Europe» для студентів 122 групи, яку підготувала Віталіна Кухта. Учасники продемонстрували свої знання з географії, обізнаність у прапорах країн Європи, назвах столиць. Для студентів 322 групи викладач англійської мови за професійним спрямуванням Тетяна Любич, провела брей-ринг «Що я знаю про Велику Британію?».

У Міжнародний день музеїв студенти 112 групи разом із заступником директора з виховної роботи, кандидатом психологічних наук Тетяною Чемісовою та викладачем Любов’ю Гречкою відвідали музей-садибу І.П.Котляревського та краєзнавчий музей імені В. Кричевського.

Переможці конкурсу “Мистецтво в медицині”

Студенти 122 групи та учасники студентського самоврядування побували в ботанічному саду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та ознайомилися з лікувальними властивостями рослин.

Студенти проводять заняття з малюками з нагоди Дня захисту дітей

А з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища студенти завітали до Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівcької молоді. Тут вони ознайомились із навчальними кабінетами флористики, декоративно-ужиткового мистецтва, зоології, лабораторії квітникарства та овочівництва.

1 червня 2021 року в коледжі з дотриманням карантинних обмежень жовтої зони відбулася відкрита виховна година з нагоди Дня захисту дітей. Директор коледжу, кандидат медичних наук Олена Синенко побажала всім міцного здоров’я, успіхів та творчого натхнення і відзначила грамотами студентів, які здобули перемогу у конкурсах.

Вікторія Шкіль

У коледжі відбувся конкурс творчих робіт «Мистецтво в медицині». На виставці представлені роботи, виконані в різних техніках та з різних матеріалів. Всі студенти нагороджені подяками та грамотами. Серед переможців відділення лікувальної справи – групи 412, 112, 211та 212. З відділення сестринської справи кращими стали групи 322, 324, 224 та 422.

Копілку перемог Полтавського базового медичного фахового коледжу поповнила студентка 121 групи Вікторія Шкіль, яка стала третьою на чемпіонаті України з гирьового спорту в Полтаві та третьою в Чемпіонаті області (м. Карлівка).

Вітаємо всіх переможців із достойними результатами!

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 + 7 =