БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ВІД ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ТА МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ «ЕЛЬДОРАДО»

Для надання благодійної допомоги у рамках спільної Всеукраїнської акції Товариства Червоного Хреста України та мережі магазинів «Ельдорадо» було визначено 100 опорних лікарень – по 4 у кожній області. На Полтавщині до переліку увійшли КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради», Решетилівська та Миргородська центральні районні лікарні та лікарня інтенсивного лікування у Горішніх Плавнях.

У величезному білому фургоні з червоними хрестами – піддони із запакованими наборами побутової техніки. До кожного набору входять: холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, ноутбук та три електричних чайники. За два дні  цей гуманітарний фургон  уже об’їхав Чернігівщину і Сумщину. Після Полтавщини  вирушить до лікарень Чернігівської області. Волонтер Ігор Сімутін, одночасно водій і експедитор, має контакти керівників усіх закладів. Каже, що подекуди розвантажувати піддони доводиться прямо на дорозі, щоб потужну вантажівку, як було, наприклад, під Одесою чи Львовом, не заганяти на вузенькі міські вулиці.

У Полтаві зустрічали авто заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, адміністрація обласної інфекційної лікарні, співробітники обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Піддон опускається, розрізається плівка і подарунки розвантажуються за призначенням.

«Така підтримка дуже потрібна. Вкотре висловлюю велику подяку соціально-відповідальному бізнесу за підтримку лікувальних закладів і держави в цілому у такий відповідальний час. Засоби індивідуального захисту, це дуже важливо, але всі – живі люди. Тепер медики зможуть почуватися більш комфортно, хоча б чаю випити на робочому місці у вільну хвилину», – говорить Євген Греков.

Голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Плюсніна вручає великий ящик паперових рушників – таким було замовлення від обласної інфекційної лікарні. Ірина Аркадіївна відмітила, що Товариство Червоного Хреста практично щодня доставляє благодійні вантажі у різні заклади міст та районів області.

Слова подяки команді Товариства Червоного Хреста України та мережі магазинів “Ельдорадо” висловила директор КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради» Наталія Свириденко. Вона зазначила, що «від початку карантину обласна інфекційна лікарня працює напружено, частина фахівців – майже без вихідних. І попереду їх не передбачається. Тому ця побутова допомога для нас дуже потрібна».

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fourteen − 12 =