БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ІНФЕКЦІЙНОЇ ЛІКАРНІ

Внесок благодійників у боротьбі з поширенням COVID-19 на Полтавщині є неоціненним. Як суб’єкти підприємницької діяльності, так і громадські організації та небайдужі громадяни відразу прийняли виклик сьогодення і продовжують підтримувати медичні заклади у цей непростий час.

Медичне обладання в реанімаційному боксі

Останніми тижнями КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня», як своєрідна «передова» у боротьбі з поширенням коронавірусу, отримала потужну допомогу від благодійників на загальну суму понад 11 млн. 700 тис. грн.

Від «Нової пошти» надійшов чималий перелік апаратури на загальну суму понад 7 млн. 850 тис. грн: система рентгенівська мобільна, 6 моніторів пацієнта, гемодіалізний апарат, система ультразвукова діагностична, аналізатор біохімічний, 2 апарати штучної вентиляції легенів,  компресор стандартний на колесах.

ТОВ «Сучасна лікарня» придбано для закладу апарат ШВЛ та кисневий концентратор на загальну суму понад 945 тис. грн.

БО «Лікарняна каса Полтавщини» закупила дефібрилятор, 50 пульсоксиметрів, 2 відсмоктувача медичних «Біомед», 2 інфузійний насоси на загальну суму понад 933 тис. грн.

ПВГП «Автотранс» надав наступну допомогу на загальну суму понад 622 тис. грн.: пульсоксиметри дитячий та дорослий, 20 фільтрів стерильних, апарат ШВЛ.  

Від благодійного фонду допомоги та розвитку  «HELPGROUP»  надано допомогу на загальну суму понад 1 млн. 370 тис. грн. Вони придбали для закладу 2 апарати ШВЛ, 3 монітори пацієнта, пральну машину, мікрохвильову піч,  душовий бокс та пральний порошок.

Від «Полтавабанку» наприкінці березня надійшло різноманітне обладнання та апаратура на загальну суму майже 550 тис. грн.

Завод «Лтава» допоміг концентратором кисню та відсмоктувачем медичним на загальну суму понад 130 тис. грн.

ТОВ «Кернел трейд» закупили 7 моніторів пацієнта на загальну суму 8 тис. 400 грн.

Намет для сортування пацієнтів

Цей перелік можна ще довго перераховувати. Серед наданої допомоги також намет для сортування пацієнтів, кріоген циліндри для забезпечення киснем реанімаційного відділення, спектр захисного одягу, засобів захисту для медичних працівників, дезінфектантів тощо.

Захисний одяг для медичних працівників

          Не лише керівник Наталія Свириденко та співробітники КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня», а й медична громадськість та мешканці Полтавської області від щирих сердець вдячні людям, які не втомлюються творити добро, адже  ця допомога є дуже важливою!

Пресцентр ДОЗ Полтавської ОДА

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fourteen − 2 =